NOWY KURS ONLINE

SPRZEDAWAJ WIĘCEJ dzięki kampaniom remarketingowym na facebooku i instagramie - STRATEGIA NA 2020 ROK.

Kurs online, w którym nauczę Cię remarketingu. Dotrzesz do osób, które były na Twojej stronie, widziały ofertę, ale nie kupiły. Odzyskasz porzucone koszyki, i dzięki sprawdzonym schematom kampanii domkniesz sprzedaż. Zacznij zarabiać na swoich reklamach!

nauczę cię

jak prowadzić skuteczne kampanie na facebooku i instagramie

90 minut nagrań

intensywny kurs online

CZĘŚĆ 1: DLACZEGO LUDZIE NIE KUPUJĄ OD CIEBIE?

Jeśli masz problem ze sprzedażą (masz mało klientów), to popełniasz jeden z 5 błędów, o których Ci powiem w tej części. Zobacz jak prosto temu zaradzić!

część 2: gotowe przykłady i schematy kampanii

Podam Ci przykłady najlepszych kampanii remarketingowych i gotowe schematy, które możesz skopiować i wykorzystać u siebie (przykłady dla różnych branż). Koniec zgadywania co działa. Wykorzystaj moje doświadczenie.

część 3: KONFIGURACJA KAMPANII krok po kroku.

Przeprowadzę Cię krok po kroku przez Menagera Reklam na Facebooku, skonfigurujesz go razem ze mną, zainstalujesz poprawnie pixela i uruchomimy Twoje kampanie remarketingowe na Facebooku i Instagramie. 

Część 4: twoja OFERTA nie do odrzucenia

Poznasz 7 koniecznych elementów każdej strony produktowej, bez których nie możesz skutecznie sprzedawać.

część 5: PSYCHOLOGIA sprzedaży i MECHANIZMY KONWERSJI na facebooku.

Nauczysz się wykorzystywać 12 mechanizmów psychologicznych, które zwiększą konwersję. Zbudujesz zaufanie i przekonasz do zakupu niezdecydowanych.

część 6: Optymalizacja i skalowanie reklam.

Gdy już uruchomisz kampanie, to dowiesz się jak mierzyć ich skuteczność i jak zwiększać ich efektywność. Z każdym dniem będziesz udoskonalać swoją sprzedaż. 

TYLKO TERAZ

ZAPISZ SIĘ TERAZ 
I ZGARNIJ ZNIŻKĘ -75%

PO ZAKUPIE OTRZYMASZ DOSTĘP DO PLATFORMY SZKOLENIOWEJ.
LEKCJE MOŻESZ ZOBACZYĆ W DOWOLNYM MOMENCIE.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA:

teraz zapłacisz 97zł zamiast 399

30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Często zadawane pytania:

? kiedy OTRZYMAM DOSTĘP DO KURSU?

Od razu po zakupie na platformie pojawią się lekcje kursu. możesz zobaczyć je w dowolnym momencie. Przez następny rok będą umieszczane aktualizacje nagrań, do których będziesz mieć również dostęp.

? FAKTURY

JEŚLI CHCESZ ZAZNACZ W FORMULARZU OPCJĘ FAKTURY VAT 23%. OTRZYMASZ JĄ NA SWOJEGO EMAILA ZARAZ PO ZAKUPIE.

? 30-DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jestem przekonany, że jeśli przerobisz starannie lekcje, przyłożysz się do ćwiczeń i zaczniesz wdrażać moje wskazówki, to bardzo szybko zauważysz efekty. mimo to daję ci 30 dni na wypróbowanie mojej akademii. jeśli nie będziesz zadowolony – ZWRÓCĘ CI PIENIĄDZE. zatem nic nie ryzykujesz. 

? CZAS DOSTĘPU

PO ZAKUPIE AUTOMATYCZNIE ZOSTANIE STWORZONE DLA CIEBIE KONTO NA PLATFORMIE I WYGENEROWANE HASŁO, OTRZYMUJESZ DOSTĘP NA 6 miesięcy wraz z aktualizacjami! PRZEZ ten czas MOŻESZ LOGOWAĆ SIĘ DO ZAKUPIONEGO PROGRAMU Z DOWOLNEGO MIEJSCA NA ZIEMI.

? WSPARCIE PO ZAKUPIE

ZALEŻY MI NA TWOICH REZULTATACH. jeśli z czymś nie będziesz mógł sobie poradzić, to WYSTARCZY, ŻE NAPISZESZ DO MNIE, A JA DORADZĘ CI JAK NAJLEPIEJ POKONAĆ DANY PROBLEM. NAWET NAGRAM DLA CIEBIE DODATKOWĄ LEKCJĘ. PO ZAKUPIE KURSU DOŁĄCZASZ DO SPOŁECZNOŚCI THE BRANDFATHER, KTÓREJ DAJĘ SWÓJ CZAS.

? ILE TRWA KURS

Kurs to 8 lekcji video, które w sumie trwają 90 minut. Otrzymasz same konkrety do zastosowania od zaraz.

BONUS:

DARMOWA KONSULTACJA TELEFONICZNA. liczba miejsc ograniczona.

OMÓWIMY TWOJĄ STRATEGIĘ

Twoja branża jest wymagająca? Potrzebujesz indywidualnej konsultacji? Po raz pierwszy udostępniam swój kalendarz i daję możliwość umówienia się ze mną na 20-minutową rozmowę o Twojej strategii. Liczba miejsc ograniczona. 

GOTOWE ROZWIĄZANIA

W kursie otrzymasz gotowe przykłady skutecznych kampanii na Facebooku i Instagramie dla wielu branż. Jeżeli jednak potrzebujesz skonsultować swój wyjątkowy przypadek / produkt / usługę, to teraz możesz to zrobić w ramach zakupionego kursu. 

moja misja

O mnie

Nazywam się Michał Szczepanek, jestem psychologiem biznesu i pasjonatem marketingu internetowego!

Dzięki praktycznemu doświadczeniu na stanowisku specjalisty, a następnie szefa działu Marketingu i Sprzedaży mogę dać Ci sprawdzone strategie budowania spójnej komunikacji marki.

W moich kursach online, wzięło udział już ponad 2500 osób – z sukcesem uruchamiając swoje pierwsze skuteczne kampanie.

Moją misją jest pomaganie małym przedsiębiorcom i twórcom w zwiększaniu sprzedaży swoich produktów i usług, tak aby mogli konkurować nawet z dużymi markami. W Akademii The BrandFather uczę jak tego dokonać. 

co mówią o mnie

Liczą się efekty:

Chcę Ci powiedzieć, że całkowicie Cię rozumiem… gdy zaczynałem, bałem się co stanie się z tymi 50zł, które miałem zainwestować w Facebooka. A sama myśl o Menadżerze Reklam napawała mnie niepokojem.

Obecnie prowadzę kampanię o budżetach liczących setki tysięcy złotych. Powiem Ci jak dobrze inwestować swój budżet na reklamę na FB i Instagramie w 2020 roku!

NATALIA, WWW.NATALIAHEALTHCOACHING.COM

“Gorąco polecam skorzystanie ze wsparcia Michała przy rozwijaniu swojego biznesu online. Michał jest bardzo konkretny i dobrze przygotowany, ma bardzo dużą wiedzę nie tylko o samym Facebooku, ale o marketingu internetowym.”

KAMIL ZBOZIEŃ - WŁAŚCICIEL "RÓB TO CO KOCHASZ"

“Kampanie na Facebooku prowadzone przez Michała spowodowały 3 krotny wzrost przychodów na naszym sklepie już w pierwszych miesiącach współpracy. Jego działania znacząco przyczyniły się również do rozwoju naszego Fanpage i podwojenia społeczności liczącej dzisiaj ponad 45 tysięcy fanów. Michał ewidentnie robi to, co kocha, stale się rozwija i ma potencjał, aby stać się jednym z liderów w branży.”

ola - dostawka.com.pl

„Mega przydatne wskazówki, prostota, profesjonalizm, błyskawiczny kontakt zdecydowały o tym, że poprosiliśmy o przygotowanie kampanii na Facebooku. Jej efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania… do tego stopnia, że musieliśmy ja zatrzymać w 2 miesiącu, gdyż brakło nam towaru!”

ZAPISZ SIĘ teraz 75% taniej i zacznij prowadzić skuteczne kampanie sprzedażowe